Malaga

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Malagą su Wizz Air aviakompanija

Pagrindinis » Naujienos » Lėktuvų bilietai » Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Malagą su Wizz Air aviakompanija

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Malagą pradedami vykdyti Wizz Air aviakompanijos nuo 2023 m. Liepos mėnesio. Skrydžių kaina prasidės nuo 49.99 Eurų už skrydį į vieną pusę. Skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais.

Ieškoti tiesioginių skrydžių į Malagą…

Primename, kad skrydžius iš Vilniaus į Malagą taip pat vykdys AirBaltic aviakompanija, o iš Kauno oro uosto jau vykdo Ryanair.

Trumpai apie Malagą

Malaga yra didžiausias miestas Kosta del Sol pakrantėje, pietų Ispanijoje. Tai yra Andalūzijos regiono provincija, turinti nuostabų klimatą, gražius paplūdimius ir turistinę pramogų infrastruktūrą.

Malaga yra įspūdingas miestas, turintis daugybę istorinių paminklų, kaip antai Alkazabos rūmai-tvirtovė, Malagos katedra arba romėnų teatras. Taip pat rekomenduojama aplankyti Pablo Pikaso muziejų, kuriame eksponuojama viena didžiausių jo darbų kolekcijų.

Mieste yra gausybė restoranų, barų ir parduotuvių, kurios pasižymi aukšta produktų ir paslaugų kokybe ir malonia atmosfera. Malaga taip pat yra žinoma dėl savo fiestų ir festivalių, kuriuose galima dalyvauti visus metus.

Galiausiai, Malaga yra miestas, kuris siūlo puikias sąlygas atostogoms. Čia galite tiesiog pasivaikščioti po miestą, aplankant daugybę turstinių objektų, pagulėti paplūdimyje arba išvažiuoti į ekskursiją po Andalūzijos regioną.

Kelionė iš Vilniaus į Malagą, amfiteatras
Nuotraukos aut. Manfred ZajacPixabay

Apgyvendinimas Malagoje

Booking.com

Kontaktai:

Jeigu turite klausimų parašykite mums arba palikite komentarą po straipsniu apačioje. Laimingų kelionių!

El. paštas: info@2hop.eu