oro uostas

Skrydžiai iš Vilniaus 2024: Kelionių sezono naujienos.

Pagrindinis » Naujienos » Lėktuvų bilietai » Skrydžiai iš Vilniaus » Skrydžiai iš Vilniaus 2024: Kelionių sezono naujienos.

Skrydžiai iš Vilniaus 2024 metais: Kelios geros naujienos pasiekė keliautojus iš Lietuvos 2024 m. pradžioje. Net trys naujos aviakompanijos pradės vykdyti skrydžius iš Vilniaus tarptautinio oro uosto. Vilniaus oro uostas ir toliau vykdo plėtimosi projektus, kad sugebėtų sklandžiai aptarnauti augančius keleivių srautus. Šiuo metu Vilniaus oro uostas siūlo savo keleiviams skrydžius į daugiau nei 30 įvairių tiesioginių krypčių.

Skrydžiai iš Vilniaus 2024 m.: Į Atėnus su Aegean Airlines

Skrydžiai iš Vilniaus 2024 - Aegean Airlines
Nuotrauka Makalu Pixabay

Jau nuo 2024 m. Balandžio mėnesio naujoji aviakompanija Vilniaus oro uoste – Aegean Airlines pradės vykdyti tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Atėnų. Aviakompanija vykdys skrydžius 2 kartus per savaitę moderniais Airbus A320 tipo lėktuvais vasaros sezono metu iki Spalio mėnesio. Aegean Airlines turi gerai išvystytą skrydžių tinklą Graikijos viduje ir į kitas užsienio valstybes. Lietuvos keliautojams tai atvers galimybę lengviau pasiekti Graikijos salas ir pasiūlys daugiau variantų planuojant skrydžius į kitas šalis per Atėnų tarptautinį oro uostą.

Iš Vilniaus į Reikjaviką su PLAY Airlines

lėktuvas vaizdas pro langa
Nuotrauka confused_mePixabay

Jau nuo 2024 m. Gegužės mėnesio naujoji žemų kaštų aviakompanija PLAY Airlines pradės vykdyti savaitinius skrydžius į Islandijos sostinę – Reikjaviką. Oro bendrovė savo skrydžius vykdo moderniais Airbus A320 arba Airbus 321neo lėktuvais. Aviakompanija turi gerai išvystytą skrydžių tinklą į Rytinę JAV pakrantę, todėl naujo skrydžio atsiradimas padės Lietuvos keliautojams ne tik pažinti Islandiją bet ir lengviau pasiekti JAV.

Į Dubajų iš Vilniaus tiesiogiai kartu su FlyDubai airlines

Skrydžiai iš Vilniaus 2024 - flydubai
Nuotr. aut. DirkPixabay

Skrydžiai iš Vilniaus 2024 m. ir toliau atneša geras naujienas, nuo Spalio mėnesio tiesiogiai į Dubajų keliautojai iš Lietuvos galės nuskristi su nauja aviakompanija Vilniaus oro uoste – FlyDubai iš Jungtinių Arabų Emiratų. Skrydžiai planuojami vykdyti 3 kartus per savaitę ir leis pasiekti ne tik Dubajų bet ir daugybę kitų krypčių Afrikoje, Azijoje ir Australijoje.

Kontaktai:

Jeigu turite klausimų parašykite mums arba palikite komentarą po straipsniu apačioje. Laimingų kelionių!

El. paštas: info@2hop.eu