Kelionių planavimas savarankiškai

kelionių idėjos

Kas yra 2hop.eu?

Kelionių planavimas tai pats pradinis ir vienas svarbiausių bet kurios kelionės etapų. 2hop.eu – tai tinklaraštis apie kelionių planavimą savarankiškai. Mes tikime, kad kiekvienas žmogus norintis keliauti sugeba savarankiškai, greitai ir patogiai suplanuoti ir užsakyti kelionę internetu.

Šio tinklaraščio tikslas pagelbėti keliautojams tinkamai susiplanuoti savo kelionę, atkreipti dėmesį į įvairias šio proceso ypatybes ir pasirinkti geriausius tam įrankius. Tinklaraščio autorių profesionali ir asmeninė patirtis kelionių planavime ir noras pasidalinti šia patirtimi yra visų tinklaraštyje skelbiamų įrašų pagrindas.

Iš kur kilo 2hop.eu tinklaraščio pavadinimas?

Viena iš žodžio “hop” reikšmių, verčiant iš anglų kalbos, reiškia – greitai kažkur nukeliauti. 2hop.eu tinklaraščio pavadinimas atsirado būtent iš šio vertimo ir jis neša savyje lengvo ir greito kelionių planavimo bei pačio keliavimo idėją.

2hop.eu nėra turizmo paslaugų pardavėjas, mes padėdame palengvinti kelionių planavimą, atrasti naujas kelionių idėjas ir patariame keliautojams geriausias vietas internete įsigyti jiem reikalingas su kelionėmis susijusias paslaugas.

Savarankiškas kelionių planavimas susideda iš kelių žingsnių:

  • Kelionės krypties pasirinkimas
  • Pradinio maršruto sudarymas
  • Lėktuvo, traukinio ar autobuso bilietų paieška ir įsigijimas
  • Viešbučio, hostelio ar kito apgyvendinimo būdo paieška ir įsigijimas
  • Automobilio nuomos paieška ir įsigijimas
  • Tikslaus maršruto sudarymas
  • Kitų naudingų paslaugų, tokių kaip kelionės draudimas, paieška ir įsigijimas.

Kontaktai:

Jeigu turite klausimų parašykite mums arba palikite komentarą po straipsniu apačioje. Laimingų kelionių!

El. paštas: info@2hop.eu