Jerevanas, bažnyčia

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Jerevaną nuo 92€

Pagrindinis » Naujienos » Lėktuvų bilietai » Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Jerevaną nuo 92€

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Jerevaną kartu su Wizz Air aviakompanija. 2hop.eu aviabilietų paieškos pagalba pasirinkite skrydį iš Vilniaus oro uosto 2023 m. Vasario – Kovo mėnesį. Aviabilietų kainos iš Vilniaus į Jerevaną prasideda nuo 92 € už skrydį į abi puses.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Jerevaną:

Planuojate kelionę į Jerevaną? 2hop.eu pigių aviabilietų paieškos pagalba rasite Jums tinkamiausią skrydžio pasiūlymą maršrutu Vilnius – Jerevanas – Vilnius. Tiesioginiai skrydžiai į Jerevaną vykdomi Wizz Air aviakompanijos. Aviabilietų kainos prasideda nuo 92 € už skrydį į abi puses.

Tiesioginiai skrydžiai į Jerevaną
Nuotraukos aut. InWoPixabay

Trumpai apie Jerevaną

Jerevanas yra Armėnijos sostinė, esanti Kaukazo kalnų pakrantėje. Tai yra senovės miestas su ilga istorija, kuriame žmonės gyveno nuo senovės laikų. Dabar čia gyvena daugiau nei 1,7 milijono gyventojų ir tai yra didžiausias miestas Armėnijoje.

Jerevano senamiestis yra žinomas dėl savo akmeninių pastatų, siaurų gatvių ir senovės bažnyčių. Vienu iš populiariausių lankytinų vietų laikomas Jerevano pilies kalnas, kuriame yra Jerevano pilies kompleksas. Ten taip pat rasite paradinę sargybą, kurią vykdo Armėnijos kariuomenė.

Be senamiesčio, Jerevane yra ir modernių pastatų ir daugybė kavinių, restoranų ir parduotuvių. Taip pat yra ir daugybė meno galerijų ir muziejų, kuriuose galima susipažinti su Armėnijos istorija ir kultūra.

Jerevano klimatas yra kontinentinis, su šaltomis žiemomis ir karštomis vasaromis. Tai turistų mėgstama kryptis dėl savo kultūros, architektūros, istorijos ir maisto.

Apgyvendinimas Jerevane

Booking.com

Kontaktai:

Jeigu turite klausimų parašykite mums arba palikite komentarą po straipsniu apačioje. Laimingų kelionių!

El. paštas: info@2hop.eu