Pigus skrydziai i visas pasaulio salis: kaip sutaupyti?

Pigūs skrydžiai yra viena pagrindinių kelionės sudedamųjų dalių. Labai dažnai visa kelionė pradedama planuoti nuo pigių skrydžių paieškos. Lėktuvo bilietai dažnu atvėju gali sudaryti didžiąją kelionės biudžeto dalį. Taigi, planuojant kelionę svarbu rasti kuo pigesnius skrydžių pasiūlymus. Tinkamai planuojant kelionę, lėktuvo bilietų kaina gali būti ne pati didžiausia kelionės biudžeto išlaidų dalis. Keliautojams iš Lietuvos svarbu rasti pigius skrydžius, kad galėtų aplankyti įvairiausias pasaulio šalis be didelių išlaidų. Šiame straipsnyje mes pasidalinsime naudingais patarimais, kaip rasti ir rezervuoti ekonomiškus skrydžius, kad galėtumėte mėgautis savo kelionėmis dažniau nei bet kada anksčiau.

1. Naudokite skrydžių paieškos sistemas


Vienas iš efektyviausių būdų rasti pigius skrydžius yra naudoti skrydžių paieškos variklius, tokius kaip Skyscanner, Kayak, Momondo. Lietuvoje populiarios skrydžių paieškos sistemos yra: skrendu.lt, avia.lt, lektuvubilietai.lt ir kitos. Šie įrankiai leidžia jums greitai palyginti skrydžių pasiūlą iš įvairių bendrovių, taip sutaupant laiką ir pinigus. Taip pat siūlome išbandyti vieną iš populiariausių ir patogiausių skrydžių paieškos sistemų pasaulyje kiwi.com. Šis pigių skrydžių paieškos varyklis siūlo paiešką lietuvių kalba, grąžina pasiūlymus iš visų populiariausių aviakompanijų, suteikia nuolaidas ir nuolaidų kodus Jūsų būsimoms kelionėms.

2. Lanksčios kelionių datos

Kartais kelionės data gali turėti didžiulę įtaką skrydžių kainai. Jei ieškote pigesnio skrydžio turėtumėte būti lanksčiu/-ia atsižvelgiant į kelionės datą. Išbandykite paieškoti skrydžių skirtingomis datomis. Turėkite omenyje, kad savaitgalio kelionės dažnai būna brangesnės nei vidurio savaitės. Be to, žiemos sezonas gali pasiūlyti pigesnius skrydžius nei vasara.

3. Ieškokite skrydžių į skirtingus oro uostus

Nepamirškite patikrinti skrydžius į skirtingus oro uostus. Kartais skrydžiai į netoli esančius miestus gali būti pigesni nei tiesioginiai skrydžiai į galūtinį kelionės tikslą. Pvz. skrendant į Veneciją pasirinkti šalią esantį Trevizo oro uostą. Jei esate pasiruošęs/-usi pasiekti pagrindinį miestą truputi sudėtingiau, tai gali būti puiki galimybė sutaupyti.

4. Užsiprenumeruokite kainų pranešimus

Dauguma skrydžių paieškos sistemų leidžia užsiprenumeruoti kainų pranešimus. Tai reiškia, kad gausite elektroninį pranešimą, kai skrydžių kainos mažės ar atsiras specialūs pasiūlymai į jūsų norimą kelionės kryptį. Kiwi.com pigių skrydžiu platforma taip pat siūlo tokio naujienlaiškio prenumeratą.

5. Išbandykite skrydžius su persėdimais

Kai kurie pigių skrydžių pasiūlymai su persėdimais gali būti pigesni už tiesioginius skrydžius į tą patį oro uostą. Nors tai pailgina kelionės laiką, tai taip pat gali būti puiki galimybė sutaupyti. Tik įsitikinkite, kad turėsite pakankamai laiko persėsti tarpiniame oro uoste.

6. Sekite lėktuvų bendroves socialiniuose tinkluose

Lėktuvų bendrovės dažnai skelbia savo specialius pasiūlymus ir nuolaidas socialiniuose tinkluose. Sekdami jų paskyras, pigus skrydziai taps labiau prienami nes galite būti pirmi, kurie sužinos apie avikompanijų akcijas.

7. Naudokites taškų kaupimo ir lojalumo programomis

Jei dažnai skraidote, apsvarstykite galimybę prisijungti prie taškų kaupimo ir lojalumo programų. Daugelis lėktuvų bendrovių siūlo taškus už kiekvieną skrydį, kurie vėliau gali būti panaudojami rezervuojant pigesnius skrydžius, taip pat ir kelionių organizatoriai kurie parduoda pigus skrydžius dažnai turi savo lojalumo programas. Raskite sau priimtiniausią pigių skrydžių tiekėją ir naudokites visais siūlomais privalumais.

8. Planuokite keliones iš anksto

Vienas iš būdų sutaupyti pinigų kelionėms yra planuoti jas iš anksto. Anksti užsirezervavus skrydį ir apgyvendinimą, galite gauti geresnes kainas. Dauguma lėktuvų bendrovių ir viešbučių siūlo nuolaidas tiems, kurie rezervuoja likus ilgam laiko tarpui iki kelionės pradžios.

9. Atkreipkite dėmesį į bagažo politiką

Kai renkatės lėktuvų bendrovę, atkreipkite dėmesį į jų bagažo politiką. Kai kurios bendrovės gali reikalauti papildomų mokesčių už registruotą bagažą, o kitos gali leisti nemokamai pasiimti tik tam tikro svorio rankinį bagažą. Jei jūsų tikslas yra sutaupyti, galbūt verta apsvarstyti atsisakyti registruoto bagažo ir keliauti tik su rankiniu bagažu.

10. Pirkite kelionės draudimą

Kelionės draudimas gali padėti jums sutaupyti pinigus ateityje. Tai suteikia jums apsaugą nuo neįvykusios kelionės (jeigu įskaičiuotas į draudimo pasiūlymą) ar kitų nelaimingų atsitikimų. Negalima numatyti visų situacijų, todėl kelionės draudimas gali suteikti jums dvasinę ramybę ir užtikrinti, kad jūsų investicija į kelionę nebus prarasta. Atkreipkite dėmesį į įvairias kelionių draudimo rūšis, kurios siūlo įvairių lygių apsauga skirtingiems įvykiams. Nepatingėkite investuoti daugiau laiko į draudimo sutarties sąlygų išsiaiškinimą.

Pigus skrydziai iš Lietuvos yra realūs, jei žinote, kaip ieškoti ir planuoti. Šie patarimai padės jums sutaupyti pinigų ir leis mėgautis nuostabiomis kelionėmis. Nebijokite ieškoti naujų galimybių atrasti pasaulį už prieinamą kainą. Gerų skrydžių ir nuostabių kelionių!

Kontaktai:

Jeigu turite klausimų parašykite mums arba palikite komentarą po straipsniu apačioje. Laimingų kelionių!

El. paštas: info@2hop.eu