Geriausios lėktuvų bilietų kainos

Kelionė, žemėlapis ir akiniai, kompozicija.
Pagrindinis » Geriausios lėktuvų bilietų kainos

Mes žinome, kad geriausios lėktuvų bilietų kainos yra svarbus klausimas keliaujantiems žmonėms. Todėl norime pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir patarimais, kaip rasti geriausias kainas, kai keliaujate lėktuvu. Mes suprantame, kad kiekvienas asmuo turi savo reikalavimus ir poreikius, todėl pateiksime įvairius variantus ir būdus, kaip rasti geriausias lėktuvų bilietų kainas.

1. Paieška internetu

Paieška internete yra greičiausias ir patogiausias būdas rasti geriausias lėktuvų bilietų kainas. Yra daugybė svetainių, kurios siūlo palyginti kainas skirtingose oro linijose ir rezervuoti bilietus tiesiogiai per svetainę. Be to, galite gauti specialių pasiūlymų ir nuolaidų, jei užsiprenumeruosite oro linijų naujienlaiškius. Taip pat visada galite pasinaudoti 2hop.eu siūlomais lėktuvų bilietų paieškos įrankiais arba susipažinti su keliais patarimais šiame puslapyje: Kaip rasti pigius lėktuvų bilietus?

2. Apsilankymas kelionių agentūroje

Lankymasis kelionių agentūroje yra dar vienas būdas rasti geriausias lėktuvų bilietų kainas. Kelionių agentai turi daugybę informacijos apie skirtingas oro linijas, jų kainas ir specialius pasiūlymus. Be to, jie gali patarti, kaip rasti geriausias kelionės datas ir laikus, taip pat rekomenduoti viešbučius ir kitas kelionės paslaugas.

3. Išankstinis pirkimas

Kuo anksčiau nusipirksite lėktuvo bilietus, tuo tikėtina, kad rasite geriausias kainas. Be to, kai kuriomis dienomis ir laikais lėktuvų bilietų kainos gali būti daug žemesnės. Taigi, jei žinote, kada ir kur keliausite, geriausia būtų kuo anksčiau nusipirkti bilietus.

4. Kainos palyginimas

Kaip minėjome anksčiau, yra daugybė svetainių, kurios siūlo palyginti lėktuvų bilietų kainas. Palygindami kainas, galite rasti geriausias kainas skirtingose oro linijose. Be to, kai kurios svetainės gali siūlyti specialius pasiūlymus ir nuolaidas, kurios gali sutaupyti nemažai pinigų. 2hop.eu lėktuvo bilietų paieška taip pat pasiūlo daugumos oro linijų kainų variantus vienoje vietoje, kas leidžia atlikti patogų pasiūlymų palyginimą.

5. Lankstūmas

Jeigu galite būti lankstūs kelionės datos ir laiko atžvilgiu, tada galite rasti geriausias lėktuvų bilietų kainas. Kelionės metu, kai kurioms dienoms ir laikams būna didelė paklausa, o tuo pačiu metu tokių kelionės variantų kainos būna aukštos. Tačiau jeigu esate lankstūs, galite rasti pigesnius bilietus, mažiau paklausiomis kelionių datomis ir laikais.

6. Naudokites savo pasirinktų oro linijų lojalumo programomis

Dauguma oro linijų turi savo lojalumo arba kitą programą, kuri gali suteikti nuolaidas ir kitus privalumus. Todėl, jei keliaujate dažnai, verta išbandyti šias programas, kad galėtumėte pasinaudoti nuolaidomis ir privalumais, tokiais kaip ložės oro uostuose, ankstyva registracija ir pan.

7. Rinkitės kelionių paketus

Kelionių paketai gali būti puikus būdas sutaupyti. Daugelis kelionių agentūrų siūlo skirtingus kelionių paketus, kuriuose jau yra ir lėktuvo bilietas, ir viešbučio rezervacija. Be to, tokie paketai gali būti pigesni, nei nusipirkitumėte kiekvieną paslaugą atskirai.

8. Keliaukite ne sezono metu

Kai kuriomis dienomis ir laikais yra daug didesnė paklausa kelionėms, todėl ir kainos yra aukštesnės. Todėl jeigu galite keliauti ne sezono metu, galite rasti pigesnius lėktuvų bilietus. Be to, ne sezono metu viešbučiai ir kitos kelionių paslaugos taip pat būna pigesnės.

9. Naudokites kelionių programėlėmis

Kelionių programėlės gali padėti surasti geriausias lėktuvų bilietų kainas. Dauguma kelionių programėlių siūlo paieškos funkcijas, kuriomis galite rasti geriausias kainas skirtingose oro linijose. Be to, kai kurios kelionių programėlės siūlo specialius pasiūlymus ir nuolaidas, kurių negalite rasti kitur.

Viena tokių programėlių yra WayAway. Tai kelionių paieškos platforma, kuri dalijasi savo komisiniais su jos vartotojais (cashback).

  1. WayAway programėlė (Android naudotojams)
  2. WayAway programėlė (iOS naudotojams)
Cheap flights with cashback

Dažnai užduodami klausimai apie lėktuvų bilietus

Kontaktai:

Jeigu turite klausimų parašykite mums arba palikite komentarą po straipsniu apačioje. Laimingų kelionių!

El. paštas: info@2hop.eu