Pigūs skrydžiai į Vokietiją

Vokietija, Noišvanšteino pilis
Pagrindinis » Pigūs skrydžiai į Vokietiją

Pigūs skrydžiai į Vokietiją vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų. Planuokite kelionę į Vokietiją savarankiškai kartu su 2hop.eu aviabilietų paieška. Sekite mūsų naujienas ir naudokites mūsų patarimais planuojant keliones ir ieškant pigių skrydžių į Vokietiją.

Apie Vokietiją

Vokietija – šalis esanti Vidurio Europoje. Tai yra didžiausią gyventojų skaičių Europos Sąjungoje turinti šalis, ji turi turtingą ir įvairią istoriją. Vokietijos sostinė yra Berlynas, o oficiali kalba yra vokiečių. Vokietija yra žinoma dėl savo indėlio į menus ir mokslus, ir joje gimė daugybė garsių kultūrinių veikėjų, tokių kaip Johanas Sebastianas Bachas, Albertas Einšteinas ir Frydrichas Nyčė. Šalyje įsikūrusios daugybė svarbių kultūros institucijų, tokių kaip Berlyno filarmonija ir Bavarijos valstybinė opera. Vokietijoje vyrauja vidutinių platumų klimatas su šaltomis žiemomis ir šiltomis vasaromis. Tai įvairiausių landšaftų namai nuo tokių kaip Bavarijos Alpių aukštumos pietuose iki plokščiai gulinčių žemumų šiaurės regionuose.

Pigūs skrydžiai į Vokietiją, kaip rasti?

  1. Norėdami palyginti skirtingų aviakompanijų skrydžius įvairiomis datomis, naudokites skrydžiu palyginimo svetainėmis, tokiomis kaip “Kayak”, “Skyscanner” arba mūsų skrydžių paieška.
  2. Prenumeruokite įvairių kelionės tinklaraščių ar aviakompanijų naujienlaiškius arba įspėjimus apie mažėjančias kainas Jus dominančiais maršrutais. Tai gali padėti atrasti labai pigų skrydį jūsų suplanuotoms atostogoms.
  3. Būkite lankstūs planuodami savo keliones datą ar netgi laiką, tam tikromis savaitės dienomis arba tam tikru paros metu skrydžiai būna pigesni.
  4. Apsvarstykite galimybę skristi į mažesnius oro uostus. Dažnai skrydžiai į mažesnius oro uostus netoliese pagrindinio kelionės tikslo būna pigesni už skrydžius į pagrindinius oro uostus.
  5. Apsvarstykite galimybę skristi su persėdimais vietoj tiesioginių skrydžių. Nepaisant ilgesnio kelionės laiko su persėdimu, Jus galite nemažai sutaupyti pasirinkdami tokį skrydį.
  6. Ieškokite akcijų ir išpardavimų. Aviakompanijų ir kelionių interneto svetainės dažnai siūlo ypatingus skrydžių pasiūlymus savo svetainėse, todėl būtinai patikrinkite ar nėra galiojančių akcijų ar išpardavimų šiuo metu.
  7. Bandykite užsisakyti savo skrydį labai iš anksto arba paskutinę minutę. Dažnai pigesnius skrydžius galima rasti ir užsakyti kelis mėnesius prieš kelionės pradžią arba labai vėlai, paskutinę minutę. Tačiau šioje planavimo strategijoje nėra jokių garantijų, ir tai gali būti rizikinga, jei norite keliauti konkrėčiomis datomis.