Pigūs skrydžiai į Turkiją

Hot air baloons, flying over Cappadocia
Pagrindinis » Pigūs skrydžiai į Turkiją

Pigūs skrydžiai į Turkiją vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų. Planuokite kelionę į Turkiją savarankiškai kartu su 2hop.eu aviabilietų paieška. Sekite mūsų naujienas ir naudokites mūsų patarimais planuojant keliones ir ieškant pigių skrydžių į Turkiją.

Apie Turkiją

Turkija – šalis, esanti Vakarų Azijoje ir Pietryčių Europoje. Tai yra 37 pagal dydį pasaulio šalis, joje gyvena apie 84 milijonus žmonių. Turkijos sostinė – Ankara, o oficiali kalba yra turkų. Turkija turi turtingą ir įvairią kultūrą, ir per visą jos istoriją tai buvo daugybės skirtingų civilizacijų namai. Šalis yra žinoma dėl savo indėlio į menus, ypač literatūros ir muzikos srityse, ir čia yra daugybė svarbių kultūros institucijų, tokių kaip Topkapi rūmai Stambule ir Efeso griuvėsiai Selçuk mieste. Klimatas Turkijoje priklauso nuo regiono, tačiau bendrai čia būna karštos, sausos vasaros ir švelnios, drėgnos žiemos. Turkijoje yra daugybė gražių paplūdimių ir kurortų, taip pat keletas slidinėjimo kurortų rytinėje šalies dalyje.

Pigūs skrydžiai į Turkiją, kaip rasti?

  1. Norėdami palyginti skirtingų aviakompanijų skrydžius įvairiomis datomis, naudokites skrydžiu palyginimo svetainėmis, tokiomis kaip “Kayak”, “Skyscanner” arba mūsų skrydžių paieška.
  2. Prenumeruokite įvairių kelionės tinklaraščių ar aviakompanijų naujienlaiškius arba įspėjimus apie mažėjančias kainas Jus dominančiais maršrutais. Tai gali padėti atrasti labai pigų skrydį jūsų suplanuotoms atostogoms.
  3. Būkite lankstūs planuodami savo keliones data ar netgi laiką, tam tikromis savaitės dienomis arba tam tikru paros metu skrydžiai būna pigesni.
  4. Apsvarstykite galimybę skristi į mažesnius oro uostus. Dažnai skrydžiai į mažesnius oro uostus netoliese pagrindinio kelionės tikslo būna pigesni už skrydžius į pagrindinius oro uostus.
  5. Apsvarstykite galimybę skristi su persėdimais vietoj tiesioginių skrydžių. Nepaisant ilgesnio kelionės laiko su persėdimu, Jus galite nemažai sutaupyti pasirinkdami tokį skrydį.
  6. Ieškokite akcijų ir išpardavimų. Aviakompanijų ir kelionių interneto svetainės dažnai siūlo ypatingus skrydžių pasiūlymus savo svetainėse, todėl būtinai patikrinkite ar nėra galiojančių akcijų ar išpardavimų šiuo metu.
  7. Bandykite užsisakyti savo skrydį labai iš anksto arba paskutinę minutę. Dažnai pigesnius skrydžius galima rasti ir užsakyti kelis mėnesius prieš kelionės pradžią arba labai vėlai, paskutinę minutę. Tačiau šioje planavimo strategijoje nėra jokių garantijų, ir tai gali būti rizikinga, jei norite keliauti konkrėčiomis datomis.