Pigūs skrydžiai į Prancūziją

Eifelio bokšto vaizdas, Paryžius, Prancūzija
Pagrindinis » Pigūs skrydžiai į Prancūziją

Pigūs skrydžiai į Prancūziją vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų. Planuokite kelionę į Prancūziją savarankiškai kartu su 2hop.eu aviabilietų paieška. Sekite mūsų naujienas ir naudokites mūsų patarimais planuojant keliones ir ieškant pigių skrydžių į Prancūziją.

Apie Prancūziją

Prancūzija yra šalis, įsikūrusi Vakarų Europoje. Tai yra didžiausia Europos Sąjungos šalis pagal sausumos plotą, joje gyvena apie 66 milijonus žmonių. Prancūzijos sostinė yra Paryžius, miestas žinomas dėl savo meno, mados ir maisto. Oficiali Prancūzijos kalba yra prancūzų kalba, o šalis turi turtingą ir įvairią kultūrą. Prancūzija yra žinoma dėl savo indėlio į menus, įskaitant literatūrą, tapybą ir architektūrą. Joje taip pat yra daugybė garsių lankytinų vietų, tokių kaip Eifelio bokštas, Luvro muziejus ir Notre Dame katedra. Klimatas Prancūzijoje skiriasi priklausomai nuo regiono, tačiau žiemos būna švelnios o vasaros šiltos. Prancūzijoje yra daugybė gražių paplūdimių, taip pat slidinėjimo kurortų Alpėse ir Pirėnų kalnuose.

Pigūs skrydžiai į Prancūziją, kaip rasti?

  1. Norėdami palyginti skirtingų aviakompanijų skrydžius įvairiomis datomis, naudokites skrydžiu palyginimo svetainėmis, tokiomis kaip “Kayak”, “Skyscanner” arba mūsų skrydžių paieška.
  2. Prenumeruokite įvairių kelionės tinklaraščių ar aviakompanijų naujienlaiškius arba įspėjimus apie mažėjančias kainas Jus dominančiais maršrutais. Tai gali padėti atrasti labai pigų skrydį jūsų suplanuotoms atostogoms.
  3. Būkite lankstūs planuodami savo keliones datą ar netgi laiką, tam tikromis savaitės dienomis arba tam tikru paros metu skrydžiai būna pigesni.
  4. Apsvarstykite galimybę skristi į mažesnius oro uostus. Dažnai skrydžiai į mažesnius oro uostus netoliese pagrindinio kelionės tikslo būna pigesni už skrydžius į pagrindinius oro uostus.
  5. Apsvarstykite galimybę skristi su persėdimais vietoj tiesioginių skrydžių. Nepaisant ilgesnio kelionės laiko su persėdimu, Jus galite nemažai sutaupyti pasirinkdami tokį skrydį.
  6. Ieškokite akcijų ir išpardavimų. Aviakompanijų ir kelionių interneto svetainės dažnai siūlo ypatingus skrydžių pasiūlymus savo svetainėse, todėl būtinai patikrinkite ar nėra galiojančių akcijų ar išpardavimų šiuo metu.
  7. Bandykite užsisakyti savo skrydį labai iš anksto arba paskutinę minutę. Dažnai pigesnius skrydžius galima rasti ir užsakyti kelis mėnesius prieš kelionės pradžią arba labai vėlai, paskutinę minutę. Tačiau šioje planavimo strategijoje nėra jokių garantijų, ir tai gali būti rizikinga, jei norite keliauti konkrėčiomis datomis.