Pigūs skrydžiai į Portugaliją

Alfama rajonas Lisabonoje, panorama.
Pagrindinis » Pigūs skrydžiai į Portugaliją

Pigūs skrydžiai į Portugaliją vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų. Planuokite kelionę į Portugaliją savarankiškai kartu su 2hop.eu aviabilietų paieška. Sekite mūsų naujienas ir naudokites mūsų patarimais planuojant keliones ir ieškant pigių skrydžių į Portugaliją.

Apie Portugaliją

Portugalija – šalis, esanti pietvakarių Europoje, Iberijos pusiasalyje. Ji žinoma dėl savo nuostabių paplūdimių, tokių kaip Algarvės pakrantė, taip pat kultūrinių lankytinų objektų, tokių kaip Jeronimo vienuolynas Lisabonoje ir Penos pilis Sintroje. Portugalijos sostinė yra Lisabona, o oficiali kalba yra portugalų kalba. Portugalija turi turtingą ir įvairialypę kultūrą ir yra žinoma dėl savo indėlio į menus, ypač literatūros ir muzikos srityse. Šalyje taip pat yra daugybė svarbių kultūros institucijų, tokių kaip “Calouste Gulbenkian” muziejus ir Nacionalinis senovės meno muziejus Lisabonoje. Klimatas Portugalijoje priklauso nuo regiono, tačiau bendrai jam būdingos šiltos vasaros ir švelnios žiemos. Portugalijoje yra daugybė gražių parkų ir sodų.

Pigūs skrydžiai į Portugaliją, kaip rasti?

  1. Norėdami palyginti skirtingų aviakompanijų skrydžius įvairiomis datomis, naudokites skrydžiu palyginimo svetainėmis, tokiomis kaip “Kayak”, “Skyscanner” arba mūsų skrydžių paieška.
  2. Prenumeruokite įvairių kelionės tinklaraščių ar aviakompanijų naujienlaiškius arba įspėjimus apie mažėjančias kainas Jus dominančiais maršrutais. Tai gali padėti atrasti labai pigų skrydį jūsų suplanuotoms atostogoms.
  3. Būkite lankstūs planuodami savo keliones data ar netgi laiką, tam tikromis savaitės dienomis arba tam tikru paros metu skrydžiai būna pigesni.
  4. Apsvarstykite galimybę skristi į mažesnius oro uostus. Dažnai skrydžiai į mažesnius oro uostus netoliese pagrindinio kelionės tikslo būna pigesni už skrydžius į pagrindinius oro uostus.
  5. Apsvarstykite galimybę skristi su persėdimais vietoj tiesioginių skrydžių. Nepaisant ilgesnio kelionės laiko su persėdimu, Jus galite nemažai sutaupyti pasirinkdami tokį skrydį.
  6. Ieškokite akcijų ir išpardavimų. Aviakompanijų ir kelionių interneto svetainės dažnai siūlo ypatingus skrydžių pasiūlymus savo svetainėse, todėl būtinai patikrinkite ar nėra galiojančių akcijų ar išpardavimų šiuo metu.
  7. Bandykite užsisakyti savo skrydį labai iš anksto arba paskutinę minutę. Dažnai pigesnius skrydžius galima rasti ir užsakyti kelis mėnesius prieš kelionės pradžią arba labai vėlai, paskutinę minutę. Tačiau šioje planavimo strategijoje nėra jokių garantijų, ir tai gali būti rizikinga, jei norite keliauti konkrėčiomis datomis.