Pigūs skrydžiai į Lenkiją

Krokuvos pilis
Pagrindinis » Pigūs skrydžiai į Lenkiją

Pigūs skrydžiai į Lenkiją vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų. Planuokite kelionę į Lenkiją savarankiškai kartu su 2hop.eu aviabilietų paieška. Sekite mūsų naujienas ir naudokites mūsų patarimais planuojant keliones ir ieškant pigių skrydžių į Lenkiją.

Apie Lenkiją

Lenkija yra šalis, esanti Vidurio Europoje. Tai yra šeštoji pagal gyventojų skaičių Europos Sąjungos šalis, kurioje yra turtinga ir įvairi istorija. Lenkijos sostinė yra Varšuvoje, o oficiali kalba yra lenkų. Lenkija yra žinoma dėl savo indėlio į menus ir mokslus, ir davė pasauliui daugybę garsių kultūrinių veikėjų, tokių kaip kompozitorius Frederikas Šopėnas ir mokslininkė Marija Kiuri. Šalyje taip pat yra daugybė svarbių kultūros įstaigų, tokių kaip Jogailos universitetas ir Vavelio pilis Krokuvoje. Lenkijoje yra vidutinių platumų klimatas, su šaltomis žiemomis ir šilta vasara. Šalyje yra įvairių kraštovaizdžių, pradedant nuo Karpatų kalnų pietuose iki smėlio paplūdimių Baltijos jūros pakrantėse, šiaurėje.

Pigūs skrydžiai į Lenkiją, kaip rasti?

  1. Norėdami palyginti skirtingų aviakompanijų skrydžius įvairiomis datomis, naudokites skrydžiu palyginimo svetainėmis, tokiomis kaip “Kayak”, “Skyscanner” arba mūsų skrydžių paieška.
  2. Prenumeruokite įvairių kelionės tinklaraščių ar aviakompanijų naujienlaiškius arba įspėjimus apie mažėjančias kainas Jus dominančiais maršrutais. Tai gali padėti atrasti labai pigų skrydį jūsų suplanuotoms atostogoms.
  3. Būkite lankstūs planuodami savo keliones datą ar netgi laiką, tam tikromis savaitės dienomis arba tam tikru paros metu skrydžiai būna pigesni.
  4. Apsvarstykite galimybę skristi į mažesnius oro uostus. Dažnai skrydžiai į mažesnius oro uostus netoliese pagrindinio kelionės tikslo būna pigesni už skrydžius į pagrindinius oro uostus.
  5. Apsvarstykite galimybę skristi su persėdimais vietoj tiesioginių skrydžių. Nepaisant ilgesnio kelionės laiko su persėdimu, Jus galite nemažai sutaupyti pasirinkdami tokį skrydį.
  6. Ieškokite akcijų ir išpardavimų. Aviakompanijų ir kelionių interneto svetainės dažnai siūlo ypatingus skrydžių pasiūlymus savo svetainėse, todėl būtinai patikrinkite ar nėra galiojančių akcijų ar išpardavimų šiuo metu.
  7. Bandykite užsisakyti savo skrydį labai iš anksto arba paskutinę minutę. Dažnai pigesnius skrydžius galima rasti ir užsakyti kelis mėnesius prieš kelionės pradžią arba labai vėlai, paskutinę minutę. Tačiau šioje planavimo strategijoje nėra jokių garantijų, ir tai gali būti rizikinga, jei norite keliauti konkrėčiomis datomis.