Pigūs skrydžiai į Jungtines Amerikos Valstijas

Laisvės statula, Niujorke, JAV
Pagrindinis » Pigūs skrydžiai į Jungtines Amerikos Valstijas

Pigūs skrydžiai į Jungtines Amerikos Valstijas vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų. Planuokite kelionę į Jungtines Amerikos Valstijas savarankiškai kartu su 2hop.eu aviabilietų paieška. Sekite mūsų naujienas ir naudokites mūsų patarimais planuojant keliones ir ieškant pigių skrydžių į Jungtines Amerikos Valstijas.

Apie Jungtines Amerikos Valstijas

Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) yra šalis, esanti Šiaurės Amerikoje. Tai trečioji pagal dydį šalis pasaulyje pagal sausumos plotą ir ketvirta pagal gyventojų skaičių. JAV sostinė yra Vašingtonas, o oficiali kalba yra anglų kalba. JAV turi turtingą ir įvairialypę kultūrą ir yra žinoma dėl savo indėlio į menus, mokslus ir technologijas. Šalyje taip pat yra daugybė svarbių kultūros institucijų, tokių kaip Smithsonian įstaiga Vašingtone ir Metropoliteno meno muziejus Niujorke. Klimatas JAV priklauso nuo regiono, tačiau bendrai jam būdingos šiltos vasaros ir šaltos žiemos. JAV yra daugybė gražių kraštovaizdžių, įskaitant Didįjį kanjoną, Jeloustouno nacionalinį parką ir Didžiuosius ežerus.

Pigūs skrydžiai į Jungtines Amerikos Valstijas, kaip rasti?

  1. Norėdami palyginti skirtingų aviakompanijų skrydžius įvairiomis datomis, naudokites skrydžiu palyginimo svetainėmis, tokiomis kaip “Kayak”, “Skyscanner” arba mūsų skrydžių paieška.
  2. Prenumeruokite įvairių kelionės tinklaraščių ar aviakompanijų naujienlaiškius arba įspėjimus apie mažėjančias kainas Jus dominančiais maršrutais. Tai gali padėti atrasti labai pigų skrydį jūsų suplanuotoms atostogoms.
  3. Būkite lankstūs planuodami savo keliones data ar netgi laiką, tam tikromis savaitės dienomis arba tam tikru paros metu skrydžiai būna pigesni.
  4. Apsvarstykite galimybę skristi į mažesnius oro uostus. Dažnai skrydžiai į mažesnius oro uostus netoliese pagrindinio kelionės tikslo būna pigesni už skrydžius į pagrindinius oro uostus.
  5. Apsvarstykite galimybę skristi su persėdimais vietoj tiesioginių skrydžių. Nepaisant ilgesnio kelionės laiko su persėdimu, Jus galite nemažai sutaupyti pasirinkdami tokį skrydį.
  6. Ieškokite akcijų ir išpardavimų. Aviakompanijų ir kelionių interneto svetainės dažnai siūlo ypatingus skrydžių pasiūlymus savo svetainėse, todėl būtinai patikrinkite ar nėra galiojančių akcijų ar išpardavimų šiuo metu.
  7. Bandykite užsisakyti savo skrydį labai iš anksto arba paskutinę minutę. Dažnai pigesnius skrydžius galima rasti ir užsakyti kelis mėnesius prieš kelionės pradžią arba labai vėlai, paskutinę minutę. Tačiau šioje planavimo strategijoje nėra jokių garantijų, ir tai gali būti rizikinga, jei norite keliauti konkrėčiomis datomis.