Pigūs skrydžiai į Italiją

Italijos pakrantė, Cinque terre
Pagrindinis » Pigūs skrydžiai į Italiją

Pigūs skrydžiai į Italiją vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų. Planuokite kelionę į Italiją savarankiškai kartu su 2hop.eu aviabilietų paieška. Sekite mūsų naujienas ir naudokites mūsų patarimais planuojant keliones ir ieškant pigių skrydžių į Italiją.

Apie Italiją

Italija yra šalis, esanti Pietų Europoje, Apeninų pusiasalyje. Tai yra trečioji pagal gyventojų skaičių Europos Sąjungos šalis ir aštuntoji pagal gyventojų skaičių visos Europos šalis. Italijos sostinė yra Roma, žinoma dėl savo senovės istorijos, kultūrinių lankytinų vietų ir ryškaus naktinio gyvenimo. Oficiali Italijos kalba yra italų. Šalis turi turtingą ir įvairią kultūrą. Italija yra žinoma dėl savo indėlio į menus, įskaitant tapybą, skulptūrą, muziką ir architektūrą. Joje taip pat yra daugybė garsių lankytinų vietų, tokių kaip Koliziejus, pasviręs Pizos bokštas, Trevi fontanas ir kiti. Klimatas Italijoje priklauso nuo regiono, bendrai būna karštos, sausos vasaros ir švelnios, šlapios žiemos. Italijoje taip pat yra daugybė gražių paplūdimių, Sardinijos saloje ir Amalfio pakrantėje.

Pagrindiniai miestai Italijoje

MilanasRomaTurinas
NeapolisGenujaFlorencija
VeronaVenecijaRiminis

Pigūs skrydžiai į Italiją, kaip rasti?

  1. Norėdami palyginti skirtingų aviakompanijų skrydžius įvairiomis datomis, naudokites skrydžiu palyginimo svetainėmis, tokiomis kaip “Kayak”, “Skyscanner” arba mūsų skrydžių paieška.
  2. Prenumeruokite įvairių kelionės tinklaraščių ar aviakompanijų naujienlaiškius arba įspėjimus apie mažėjančias kainas Jus dominančiais maršrutais. Tai gali padėti atrasti labai pigų skrydį jūsų suplanuotoms atostogoms.
  3. Būkite lankstūs planuodami savo keliones datą ar netgi laiką, tam tikromis savaitės dienomis arba tam tikru paros metu skrydžiai būna pigesni.
  4. Apsvarstykite galimybę skristi į mažesnius oro uostus. Dažnai skrydžiai į mažesnius oro uostus netoliese pagrindinio kelionės tikslo būna pigesni už skrydžius į pagrindinius oro uostus.
  5. Apsvarstykite galimybę skristi su persėdimais vietoj tiesioginių skrydžių. Nepaisant ilgesnio kelionės laiko su persėdimu, Jus galite nemažai sutaupyti pasirinkdami tokį skrydį.
  6. Ieškokite akcijų ir išpardavimų. Aviakompanijų ir kelionių interneto svetainės dažnai siūlo ypatingus skrydžių pasiūlymus savo svetainėse, todėl būtinai patikrinkite ar nėra galiojančių akcijų ar išpardavimų šiuo metu.
  7. Bandykite užsisakyti savo skrydį labai iš anksto arba paskutinę minutę. Dažnai pigesnius skrydžius galima rasti ir užsakyti kelis mėnesius prieš kelionės pradžią arba labai vėlai, paskutinę minutę. Tačiau šioje planavimo strategijoje nėra jokių garantijų, ir tai gali būti rizikinga, jei norite keliauti konkrėčiomis datomis.