Pigūs skrydžiai į Ispaniją

Ispanijos vėliava
Pagrindinis » Pigūs skrydžiai į Ispaniją

Pigūs skrydžiai į Ispaniją vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų. Planuokite kelionę į Ispaniją savarankiškai kartu su 2hop.eu aviabilietų paieška. Sekite mūsų naujienas ir naudokites mūsų patarimais planuojant keliones ir ieškant pigių skrydžių į Ispaniją.

Apie Ispaniją

Ispanija – šalis, išsidėsčiusi pietvakarių Europoje. Tai yra ketvirta pagal dydį šalis Europoje ir antra pagal gyventojų skaičių Europos Sąjungos šalis. Ispanijos sostinė yra Madridas. Oficiali šalies kalba yra Ispanų kalba, ji turi turtingą ir įvairią kultūrą. Šalis yra žinoma dėl savo meno, muzikos, maisto ir istorijos. Kai kurios garsios lankytinos vietos Ispanijoje yra Alhambra Granadoje, „Sagrada Familia“ Barselonoje ir „El Escorial“ rūmai netoli Madrido. Ispanija taip pat turi daugybę gražių paplūdimių, tokių kaip Costa del Sol ir Balearų salų paplūdimiai. Šalyje vyrauja Viduržemio jūros regiono klimatas, su šilta, sausa vasara ir švelniomis žiemomis.

Pagrindiniai miestai Ispanijoje

BarcelonaMadridasMalaga
ValensijaAlikantėMaljorkos Palma
TenerifėVigasVitorija

Pigūs skrydžiai į Isapniją, kaip rasti?

  1. Norėdami palyginti skirtingų aviakompanijų skrydžius įvairiomis datomis, naudokites skrydžiu palyginimo svetainėmis, tokiomis kaip “Kayak”, “Skyscanner” arba mūsų skrydžių paieška.
  2. Prenumeruokite įvairių kelionės tinklaraščių ar aviakompanijų naujienlaiškius arba įspėjimus apie mažėjančias kainas Jus dominančiais maršrutais. Tai gali padėti atrasti labai pigų skrydį jūsų suplanuotoms atostogoms.
  3. Būkite lankstūs planuodami savo keliones data ar netgi laiką, tam tikromis savaitės dienomis arba tam tikru paros metu skrydžiai būna pigesni.
  4. Apsvarstykite galimybę skristi į mažesnius oro uostus. Dažnai skrydžiai į mažesnius oro uostus netoliese pagrindinio kelionės tikslo būna pigesni už skrydžius į pagrindinius oro uostus.
  5. Apsvarstykite galimybę skristi su persėdimais vietoj tiesioginių skrydžių. Nepaisant ilgesnio kelionės laiko su persėdimu, Jus galite nemažai sutaupyti pasirinkdami tokį skrydį.
  6. Ieškokite akcijų ir išpardavimų. Aviakompanijų ir kelionių interneto svetainės dažnai siūlo ypatingus skrydžių pasiūlymus savo svetainėse, todėl būtinai patikrinkite ar nėra galiojančių akcijų ar išpardavimų šiuo metu.
  7. Bandykite užsisakyti savo skrydį labai iš anksto arba paskutinę minutę. Dažnai pigesnius skrydžius galima rasti ir užsakyti kelis mėnesius prieš kelionės pradžią arba labai vėlai, paskutinę minutę. Tačiau šioje planavimo strategijoje nėra jokių garantijų, ir tai gali būti rizikinga, jei norite keliauti konkrėčiomis datomis.