Pigūs skrydžiai į Graikiją

Paplūdimys Graikijoje
Pagrindinis » Pigūs skrydžiai į Graikiją

Pigūs skrydžiai į Graikiją vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų. Planuokite kelionę į Graikiją savarankiškai kartu su 2hop.eu aviabilietų paieška. Sekite mūsų naujienas ir naudokites mūsų patarimais planuojant keliones ir ieškant pigių skrydžių į Graikiją.

Apie Graikiją

Graikija – šalis, esanti pietryčių Europoje, pietinėje Balkano pusiasalio dalyje. Tai yra demokratijos gimtinė, kuri turi ilgą ir turtingą istoriją. Graikijos sostinė yra Atėnai, o oficiali kalba yra graikų kalba. Graikija yra žinoma dėl savo indėlio į meną, ypač literatūros, filosofijos ir teatro srityse. Šalyje taip pat įsikurusios daugybė svarbių kultūros institucijų, tokių kaip Atėnų akropolis ir Atėnų Olimpijos Dzeuso šventykla. Klimatas Graikijoje skiriasi priklausomai nuo regiono, tačiau bendrai jam būdingos karštos, sausos vasaros ir švelnios, drėgnos žiemos. Graikijoje yra daugybė gražių paplūdimių, taip pat keletas slidinėjimo kurortų šiaurinėje šalies dalyje. Šalis žinoma dėl savo skanios virtuvės, kurioje yra tokių patiekalų kaip „Gyros“, „Moussaka“ ir „Baklava“.

Pigūs skrydžiai į Graikiją, kaip rasti?

  1. Norėdami palyginti skirtingų aviakompanijų skrydžius įvairiomis datomis, naudokites skrydžiu palyginimo svetainėmis, tokiomis kaip “Kayak”, “Skyscanner” arba mūsų skrydžių paieška.
  2. Prenumeruokite įvairių kelionės tinklaraščių ar aviakompanijų naujienlaiškius arba įspėjimus apie mažėjančias kainas Jus dominančiais maršrutais. Tai gali padėti atrasti labai pigų skrydį jūsų suplanuotoms atostogoms.
  3. Būkite lankstūs planuodami savo keliones data ar netgi laiką, tam tikromis savaitės dienomis arba tam tikru paros metu skrydžiai būna pigesni.
  4. Apsvarstykite galimybę skristi į mažesnius oro uostus. Dažnai skrydžiai į mažesnius oro uostus netoliese pagrindinio kelionės tikslo būna pigesni už skrydžius į pagrindinius oro uostus.
  5. Apsvarstykite galimybę skristi su persėdimais vietoj tiesioginių skrydžių. Nepaisant ilgesnio kelionės laiko su persėdimu, Jus galite nemažai sutaupyti pasirinkdami tokį skrydį.
  6. Ieškokite akcijų ir išpardavimų. Aviakompanijų ir kelionių interneto svetainės dažnai siūlo ypatingus skrydžių pasiūlymus savo svetainėse, todėl būtinai patikrinkite ar nėra galiojančių akcijų ar išpardavimų šiuo metu.
  7. Bandykite užsisakyti savo skrydį labai iš anksto arba paskutinę minutę. Dažnai pigesnius skrydžius galima rasti ir užsakyti kelis mėnesius prieš kelionės pradžią arba labai vėlai, paskutinę minutę. Tačiau šioje planavimo strategijoje nėra jokių garantijų, ir tai gali būti rizikinga, jei norite keliauti konkrėčiomis datomis.