Pigūs skrydžiai į Austriją

Halštado miestelio vaizdas, Austrija
Pagrindinis » Pigūs skrydžiai į Austriją

Pigūs skrydžiai į Austriją vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų. Planuokite kelionę į Austriją savarankiškai kartu su 2hop.eu aviabilietų paieška. Sekite mūsų naujienas ir naudokites mūsų patarimais planuojant keliones ir ieškant pigių skrydžių į Austriją.

Apie Austriją

Austrija – šalis, esanti Vidurio Europoje. Ji žinoma dėl savo nuostabių kraštovaizdžių, įskaitant Austrijos Alpes, taip pat savo miestų, kurie yra žinomi dėl kultūrinių lankytinų vietų ir turtingos istorijos. Austrijos sostinė yra Viena, o oficiali kalba yra vokiečių. Austrija turi turtingą ir įvairialypę kultūrą ir yra žinoma dėl savo indėlio į menus, ypač muzikos ir architektūros srityse. Šalyje taip pat yra daugybė svarbių kultūros institucijų, tokių kaip Vienos valstijos opera ir Dailės istorijos muziejus Vienoje. Klimatas Austrijoje priklauso nuo regiono, tačiau jam būdingos vėsios vasaros ir šaltos žiemos. Austrijoje yra daugybė gražių parkų ir sodų, taip pat keletas slidinėjimo kurortų Alpėse.

Pigūs skrydžiai į Austriją, kaip rasti?

  1. Norėdami palyginti skirtingų aviakompanijų skrydžius įvairiomis datomis, naudokites skrydžiu palyginimo svetainėmis, tokiomis kaip “Kayak”, “Skyscanner” arba mūsų skrydžių paieška.
  2. Prenumeruokite įvairių kelionės tinklaraščių ar aviakompanijų naujienlaiškius arba įspėjimus apie mažėjančias kainas Jus dominančiais maršrutais. Tai gali padėti atrasti labai pigų skrydį jūsų suplanuotoms atostogoms.
  3. Būkite lankstūs planuodami savo keliones data ar netgi laiką, tam tikromis savaitės dienomis arba tam tikru paros metu skrydžiai būna pigesni.
  4. Apsvarstykite galimybę skristi į mažesnius oro uostus. Dažnai skrydžiai į mažesnius oro uostus netoliese pagrindinio kelionės tikslo būna pigesni už skrydžius į pagrindinius oro uostus.
  5. Apsvarstykite galimybę skristi su persėdimais vietoj tiesioginių skrydžių. Nepaisant ilgesnio kelionės laiko su persėdimu, Jus galite nemažai sutaupyti pasirinkdami tokį skrydį.
  6. Ieškokite akcijų ir išpardavimų. Aviakompanijų ir kelionių interneto svetainės dažnai siūlo ypatingus skrydžių pasiūlymus savo svetainėse, todėl būtinai patikrinkite ar nėra galiojančių akcijų ar išpardavimų šiuo metu.
  7. Bandykite užsisakyti savo skrydį labai iš anksto arba paskutinę minutę. Dažnai pigesnius skrydžius galima rasti ir užsakyti kelis mėnesius prieš kelionės pradžią arba labai vėlai, paskutinę minutę. Tačiau šioje planavimo strategijoje nėra jokių garantijų, ir tai gali būti rizikinga, jei norite keliauti konkrėčiomis datomis.