Pigūs skrydžiai į Angliją

Anglija - Big Benas
Pagrindinis » Pigūs skrydžiai į Angliją

Pigūs skrydžiai į Angliją vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų. Planuokite kelionę į Angliją savarankiškai kartu su 2hop.eu aviabilietų paieška. Sekite mūsų naujienas ir naudokites mūsų patarimais planuojant keliones ir ieškant pigių skrydžių į Angliją.

Apie Angliją

Anglija – šalis išsidėsčiusi Jungtinėje Karalystėje, Didžiosios Britanijos saloje. Tai didžiausia ir labiausiai apgyvendinta Jungtinės Karalystės šalis, kurios sostinė yra Londonas. Anglija yra žinoma dėl savo turtingos istorijos ir kultūros paveldo, ir ji labai prisidėjo prie menų, mokslų ir sporto vystymo pasaulinėje istorijoje. Šalyje yra daugybė garsių lankytinų objektų, tokių kaip Bakingamo rūmai, Londono bokštas ir Stounhedžas. Klimatas Anglijoje yra jūrinis, vidutinių platumų, žiemos nešaltos ir švelnios, vasaros vėsios. Šalyje apstu įvairių landšaftų, pradedant nuo kaimo kalvų iki šurmuliuojančių Londono gatvių. Anglų kalba yra oficiali Anglijos kalba, ir tai yra plačiausiai naudojama kalba šalyje.

Pigūs skrydžiai į Angliją, kaip rasti?

  1. Norėdami palyginti skirtingų aviakompanijų skrydžius įvairiomis datomis, naudokites skrydžiu palyginimo svetainėmis, tokiomis kaip “Kayak”, “Skyscanner” arba mūsų skrydžių paieška.
  2. Prenumeruokite įvairių kelionės tinklaraščių ar aviakompanijų naujienlaiškius arba įspėjimus apie mažėjančias kainas Jus dominančiais maršrutais. Tai gali padėti atrasti labai pigų skrydį jūsų suplanuotoms atostogoms.
  3. Būkite lankstūs planuodami savo keliones datą ar netgi laiką, tam tikromis savaitės dienomis arba tam tikru paros metu skrydžiai būna pigesni.
  4. Apsvarstykite galimybę skristi į mažesnius oro uostus. Dažnai skrydžiai į mažesnius oro uostus netoliese pagrindinio kelionės tikslo būna pigesni už skrydžius į pagrindinius oro uostus.
  5. Apsvarstykite galimybę skristi su persėdimais vietoj tiesioginių skrydžių. Nepaisant ilgesnio kelionės laiko su persėdimu, Jus galite nemažai sutaupyti pasirinkdami tokį skrydį.
  6. Ieškokite akcijų ir išpardavimų. Aviakompanijų ir kelionių interneto svetainės dažnai siūlo ypatingus skrydžių pasiūlymus savo svetainėse, todėl būtinai patikrinkite ar nėra galiojančių akcijų ar išpardavimų šiuo metu.
  7. Bandykite užsisakyti savo skrydį labai iš anksto arba paskutinę minutę. Dažnai pigesnius skrydžius galima rasti ir užsakyti kelis mėnesius prieš kelionės pradžią arba labai vėlai, paskutinę minutę. Tačiau šioje planavimo strategijoje nėra jokių garantijų, ir tai gali būti rizikinga, jei norite keliauti konkrėčiomis datomis.