Korfu sala, paplūdimys

Tiesiogiai iš Varšuvos (Modlin) į Korfu salą nuo 75 €

Pagrindinis » Naujienos » Lėktuvų bilietai » Tiesiogiai iš Varšuvos (Modlin) į Korfu salą nuo 75 €

Skrydžiai į Korfu salą

Tiesioginiai skrydžiai iš Varšuvos (Modlin) oro uosto į Korfu salą kartu su Ryanair aviakompanija. 2hop.eu aviabilietų paieškos pagalba pasirinkite skrydį iš Varšuvos Modlino oro uosto 2023 m. Kovo 26-31 dienomis. Aviabilietų kainos iš Varšuvos į Korfu prasideda nup 75 € už skrydį į abi puses. Paskubėkite aviabilietų kainos gali greitai keistis.

Click me!

Trumpai apie Korfų

Korfu sala yra Graikijai priklausanti sala Jonijos jūroje. Tai yra viena iš Jonijos salų ir yra žinoma dėl savo turtingos istorijos, nuostabios gamtos ir smėlėtų paplūdimių. Saloje yra keli istoriniai paminklai, tokie kaip Korfu miesto siena ir Agios Spyridonas bažnyčia, kurie suteikia unikalų architektūrinį žavesį. Be to, sala yra žinoma dėl savo puikaus klimato, puikiai išvystytų turizmo paslaugų ir gero maisto. Šiandien Korfu sala yra garsi savo meno ir kultūros festivaliais, pavyzdžiui, kasmet vykstančios „Korfų menų vasaros“.

Korfų saloje yra daugybė nuostabių paplūdimių, kuriuose galite mėgautis saule, jūra ir puikiu poilsiu. Ši sala turi daugybę skirtingų paplūdimių, kurie yra patrauklūs skirtingoms amžiaus grupėms ir poreikiams. Pavyzdžiui, yra nuostabių paplūdimių, kurie yra idealūs vaikams, ir yra paplūdimių, kurie yra labiau pritaikyti vandens sportui. Ypatingai rekomenduojame aplankyti šiuos paplūdimius: Myrtos, Agios Georgios ir Ipsos.

Apgyvendinimas Korfų saloje

Korfu sala turi įvairių apgyvendinimo galimybių, kurios patenkins skirtingų poreikių keliautojus. Yra viešbučių, apartamentų, viešbutukų ir privačių namų, kuriuos galima išsinuomoti. Yra ir keli kempingai, kurie yra populiarūs tarp lankytojų, kurie nori mėgautis gamtos grožiu. Be to, yra keli prabangūs viešbučiai su baseinais ir spa paslaugomis, kurie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasimėgauti poilsiu su komfortu.

Booking.com

Kontaktai:

Jeigu turite klausimų parašykite mums arba palikite komentarą po straipsniu apačioje. Laimingų kelionių!

El. paštas: info@2hop.eu